Time: Place of study: Type: Category: Instructor: Language:
2024-07-13 18:30:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-13 19:30:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-13 20:15:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-14 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-14 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-14 08:00:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-14 08:45:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-14 10:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-14 11:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-14 12:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-14 13:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-14 13:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-14 14:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-14 15:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 08:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-15 08:00:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 08:45:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-15 09:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 09:45:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 10:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 10:30:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 11:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-15 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-15 11:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-15 11:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-15 12:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 13:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 13:30:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 14:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-15 14:15:00 Õismäe Olerex Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-15 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-15 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-15 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-15 19:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-16 07:30:00 Männiku õppeplats Square driving,Slippery ride,Urban driving,ECO,automatic/manual B-kategooria Maksim Demitšev Eesti;Vene
2024-07-16 08:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-16 08:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-16 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-16 08:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-16 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-16 08:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Meelis Nõlvak Eesti
2024-07-16 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-16 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-16 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-16 10:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-16 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-16 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-16 10:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-16 11:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-16 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-16 11:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 12:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-16 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-16 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-16 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-16 17:00:00 Männiku õppeplats Square driving,Slippery ride,Urban driving,ECO,automatic/manual B-kategooria Maksim Demitšev Eesti;Vene
2024-07-17 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-17 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-17 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-17 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 08:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-17 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-17 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-17 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 09:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-17 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-17 10:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 10:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-17 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 12:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-17 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-17 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-17 14:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-17 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-17 15:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-17 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-18 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-18 08:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-18 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-18 08:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-18 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-18 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-18 09:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-18 10:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-18 10:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 10:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 11:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-18 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 12:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-18 12:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 13:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 13:45:00 Männiku õppeplats Square driving,Slippery ride,Urban driving,ECO,automatic/manual B-kategooria Maksim Demitšev Eesti;Vene
2024-07-18 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-18 14:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-18 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-18 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-18 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-18 16:15:00 Männiku õppeplats Square driving,Slippery ride,Urban driving,ECO,automatic/manual B-kategooria Maksim Demitšev Eesti;Vene
2024-07-18 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 17:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-18 17:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-18 18:00:00 Männiku õppeplats Square driving,Slippery ride,Urban driving,ECO,automatic/manual B-kategooria Maksim Demitšev Eesti;Vene
2024-07-19 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-19 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-19 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-19 08:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-19 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-19 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 09:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-19 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-19 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 10:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-19 10:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 11:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-19 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-19 11:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 12:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-19 12:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 13:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 13:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 14:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 15:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Kalju Lilander Eesti
2024-07-19 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-19 17:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-20 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-20 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-20 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 08:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-20 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-20 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 09:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-20 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 10:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-20 10:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 12:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-20 13:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 13:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-20 14:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-20 15:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-20 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-21 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-21 08:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-21 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 08:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-21 08:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 08:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 09:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-21 09:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-21 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 09:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 10:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-21 10:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-21 10:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 10:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 11:00:00 Petrooleumi Statoil/Cirkle K Urban driving B-kategooria Ants Artla Eesti
2024-07-21 11:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-21 11:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-21 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 11:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 12:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-21 12:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 12:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 13:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-21 13:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 13:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-21 13:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-21 13:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 14:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 17:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Roman Pavlenko Eesti;Vene
2024-07-21 18:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-21 19:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-21 20:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-22 08:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Margus Grahv Eesti;Inglise;Vene
2024-07-22 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-22 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-22 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-22 10:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-22 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-22 11:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-22 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-22 15:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-22 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-22 15:45:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Margus Grahv Eesti;Inglise;Vene
2024-07-22 16:45:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO B-kategooria Margus Grahv Eesti;Inglise;Vene
2024-07-22 20:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-23 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-23 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-23 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-23 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-23 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-23 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-23 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-23 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-23 14:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-23 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-23 15:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-23 17:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-23 17:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-23 18:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-23 20:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-24 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-24 09:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-24 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-24 10:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-24 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-24 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-24 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-24 12:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-24 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-24 14:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-24 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-24 15:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-24 16:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-24 17:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-24 17:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 18:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 19:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-24 19:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-24 20:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 08:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 08:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-25 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-25 10:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-25 11:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-25 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-25 12:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-25 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 13:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Anneli Laats Eesti;Inglise
2024-07-25 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-25 14:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-25 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 14:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Anneli Laats Eesti;Inglise
2024-07-25 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-25 15:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-25 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 16:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-25 16:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving B-kategooria Aleksandr Pavlov Eesti;Vene
2024-07-25 16:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 17:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-25 17:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 18:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-25 20:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 09:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-26 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 10:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-26 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 11:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-26 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 12:00:00 Pirita Kloostri parkla Urban driving,ECO B-kategooria Eduard Pajumägi Eesti;Vene
2024-07-26 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 14:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-26 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 15:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-26 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 16:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-26 16:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 17:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 17:00:00 Hiiu; Vääna - Pärnu mnt ristmiku parkla Urban driving B-kategooria Sergei Nikitin Eesti;Inglise;Vene
2024-07-26 17:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 18:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 19:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-26 19:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-26 20:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 08:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-27 08:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 09:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-27 09:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 10:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 11:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 12:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 13:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 14:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 15:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-27 15:00:00 Järve Selver, IT-buss Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-27 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-28 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 07:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 08:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-28 08:45:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 09:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-28 09:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 10:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-28 10:30:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 11:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-28 11:15:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO B-kategooria Mart Udusaar Eesti
2024-07-28 12:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-28 15:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-07-29 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 08:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 08:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 09:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 09:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 10:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 10:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 10:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 11:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 11:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 12:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 13:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 14:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 14:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-29 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 15:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-29 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 17:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 18:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-29 19:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-30 07:00:00 Mustamäe keskuse Statoil/Cirkle K Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Anneli Laats Eesti;Inglise
2024-07-30 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-30 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-30 08:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 09:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 10:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 10:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 11:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 12:30:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-30 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-30 17:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 06:15:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 07:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 08:00:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-07-31 08:00:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 08:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 09:45:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 10:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 10:30:00 Männiku tee 106d Urban driving,ECO B-kategooria Markko Klein Eesti;Inglise
2024-07-31 10:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 11:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 12:30:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 13:30:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 14:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-07-31 15:30:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-07-31 16:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-07-31 17:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 18:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-07-31 19:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic,+ B-kategooria Dmitri Timofejev Eesti;Vene
2024-08-01 08:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 09:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 09:45:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-08-01 10:00:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 10:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 11:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-08-01 11:45:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 12:30:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 13:30:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 14:15:00 Kadriorg - Koidula trammipeatus Urban driving,ECO B-kategooria Argo Mataloja Eesti
2024-08-01 16:15:00 Kadaka Selveri õppesõiduplats Urban driving,ECO B-kategooria Reelika Rüütel Eesti;Inglise
2024-08-06 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-06 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-06 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-06 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-07 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-07 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-07 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-07 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-07 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-08 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
2024-08-12 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-12 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-13 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 08:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 09:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 11:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 12:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 13:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 14:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-08-14 15:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving,ECO,Automatic B-kategooria Valeri Parkkonen Eesti;Vene
2024-12-03 10:00:00 Sõpruse pst. - Linnu tee RIMI Urban driving B-kategooria Hannes Toomsalu Eesti;Inglise
Time: Place of study: Type: Category: Instructor: Language: